izmir kürtaj
izmir kürtaj

İzmir Kürtaj ve Kızlık Zarı Dikimi

İzmir Kürtaj doktorları aynı zamanda İzmir kürtaj kliniklerinde kızlık zarı dikimi hizmeti yaparak ufak çaplı cerrahi bir operasyon ile eski haline getirilmektedir. İzmir kürtaj hekimleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İzmir kürtaj hekimlerinin amaçları hastalarının ağrısız ve psikolojik olarak güçlü bir şekilde bu süreci yönetmesine destek olmaktır.

Kızlık zarı ince onarımı işlemin geçici mi yoksa kalıcı mı olduğuna göre değişir. Geçici onarımlar yüzeysel küçük müdahaleler olduğu için geçici onarımlarda zarların sadece parçalanmış kısımları kabaca yan yana yapıştırılır. İyileşme müdahalesi görülmez. HİMENOPLASTİ kapsamına göre Lokal veya genel olarak kapsamlıdır.

İzmir kızlık zarı dikimi plastik Cerrahi Kliniği, tam kızlık zarı onarımı ameliyatı bir kadının hayatındaki anlamının önemini anlayarak hizmet vermektedir. Giderek daha fazla kadın çeşitli nedenlerle kızlık zarı dikimi ameliyatını tercih ediyor, bazıları dini ve kültürel inançları tatmin etmek için Prosedürü arıyor. Bazı kadınlar için kızlık zarı onarımı cinsel istismar veya Travma sonrası psikolojik ve duygusal rahatlama sağlayabilir.  Kızlık zarı dikimi Cinsel ilişki dışında başka etkenlere bağlı olarak yaralanan kızlık zarının dikimi için yapılır. Sebep ne olursa olsun, kızlık zarı dikimi ameliyatı tercihinizde kendinizi yalnız veya rahatsız hissetmemelisiniz.           

Dini veya kültürel inançlar için Prosedür arıyorsanız, mutlak takdir ve gizlilikle, evlilik geceniz için kızlık zarını onarabiliriz. Kızlık zarı onarımı ameliyatı, düğün gecenizde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir ve kendinize olan güveninizi artırabilir.

Kızlık zarı ameliyatı nedir?

Kızlık zarı, vajina bölgesini saran ince bir doku tabakasıdır. Kızlık zarı, ata binme veya jimnastik gibi şiddetli aktiviteler, tampon yerleştirme gibi birçok durumda cinsel ilişki dışında kolayca yırtılabilir. Pek çok kadın kızlık zarının yırtıldığının farkında bile olmayabilir, çünkü kan kaybı çok az olabilir veya hiç ağrı olmayabilir.

HİMENOPLASTİ olarak da bilinen kızlık zarı onarım ameliyatı, yırtık bir kızlık zarını onaracak veya var olmayan bir kızlık zarını oluşturacak basit bir işlemdir. Ameliyatın Bekaretini geri getirmeyeceğini, ancak kadınların ameliyattan sonra ilk cinsel ilişkiye girdiklerinde yırtılmalarına ve kanamalarına izin vereceğini anlamak önemlidir.

Ameliyattan altı hafta sonra kızlık zarınız iyileşecek ve eski haline gelecektir. Kızlık zarı onarımı hastalarımızın çoğu ameliyattan sonra ilk kez cinsel ilişkiye girdiğinde, kızlık zarı doğal bir kızlık zarı ile beklendiği gibi yırtılacaktır. İzmir kızlık zarı dikimi aracılığı ile dikim ameliyatı geçirdiğine dair genellikle herhangi bir belirti yoktur ve hastalarımız ailelerinin ve müstakbel kocalarının kültürel veya dini beklentilerini tam olarak yerine getirebilmektedir.

Cerrahi olarak üretilen kızlık zarının yırtılmasıyla ilişkili kanamanın, doğal bir kızlık zarında olduğu kadar tahmin edilemez olduğunu anlamak önemlidir.