izmir kürtaj
izmir kürtaj

İzmir Kürtaj ve İzmir Labioplasti

Kadınların istenmeyen gebeliklerinde gebeliği sonlandırma olarak tercihi olan İzmir Kürtaj için steril ortam ve İzmir Kürtaj alanında başarılı hekimlerin olması çok önemlidir. Hekimlerimiz İzmir kürtaj alanındaki başarısını artık İzmir Labioplasti alanında da göstermektedir.

İzmir LABİOPLASTİ, Vajinal gençleştirme, sürekli büyüyen bu seçmeli sağlık hizmeti alanı için çok sayıda seçeneği kapsar. Gittikçe daha fazla kadın bu tedavileri daha sık kullandığından, neredeyse her ay yeni cihazlar ve tedaviler türemektedir.

LABİOPLASTİ terimi, LABİA minör uzunluğunu azaltan bir Prosedürü ifade eder. En sık yapılan estetik GENİTAL plastik cerrahidir ve kadınların LABİALARIN bükülmesi ve çekilmesinden kaynaklanan Semptomları hafifletebilir. Kadınlar, bisiklet sürerken veya cinsel ilişki sırasında LABİALARIN bükülmesi ve çekilmesinden kaynaklanan ağrı, kaşıntı, tahriş ve öz bilinç gibi çeşitli nedenlerle ameliyatı tercih ederler.

LABİOPLASTİ ne işe yarar?

İzmir LABİOPLASTİ Prosedürünün amacı, biri diğerinden daha uzun olduğunda asimetriyi azaltmak için veya daha yaygın olarak, LABİANIN artık bükülmemesi, çekilmemesi veya bir mayodan belirmemesi için her iki LABİANIN uzunluğunu azaltmak için bünyemizde hizmet veren plastik cerrahlar tarafından yapılır. LABİOPLASTİ, Lokal anestezi ile oral SEDASYON veya genel anestezi altında yapılabilen bir işlemdir.

LABİOPLASTİ Prosedürü

LABİOPLASTİNİN en yaygın türü, fazla dokunun çıkarılıp doğrudan dikildiği TRİM işlemidir. Bir sonraki popülerlik, pasta şeklindeki bir doku parçasının çıkarılmasından sonra doğal bir sınırı koruyan kama Prosedürüdür. KLİTORAL başlığın ekstra kıvrımları da aynı anda azaltılabilir. Kapatma genellikle emilebilir dikişlerle yapılır.

LABİOPLASTİNİN riskleri nelerdir?

LABİOPLASTİ ile ilişkili riskler, kanama, HEMATOM ve Enfeksiyon dahil olmak üzere çoğu cerrahi prosedürün risklerini içerir. En sık görülen Komplikasyon aşırı rezeksiyondur. Bazı kadınlar Agresif bir küçültme isterken, bu kronik kuruluk, vajinal açıklıkta veya yakınında yara izi ve cinsel ilişki sırasında ağrıya neden olabilir. Özellikle hasta kan damarlarının büzülmesine neden olan maddelere maruz kaldığında, kama Prosedürü ile iyileşme sorunlarının ortaya çıkması daha olasıdır.

Bir LABİOPLASTİDEN iyileşme

Çoğu hasta, işten bir hafta izin alır ve bu süre zarfında, hastalar iç çamaşırına buz koyarak şişliği ve ağrıyı azaltabilir. Bu, “yirmi dakika açık, yirmi dakika kapalı” olarak yapılabilir. Hasta ayrıca şişmeyi azaltmak için poposu yüksekte yatabilir. Hastalar dört ila altı hafta sonra tampon kullanmaya veya cinsel ilişkiye devam edebilir. TRİM LABİOPLASTİ genellikle daha hızlı bir iyileşme sağlar. En fazla şekil bozukluğuna neden olan şişlik 6 hafta içinde kaybolurken, kalan şişliğin kaybolması altı ayı bulabilir.

LABİOPLASTİNİN sonuçları nelerdir?

İzmir LABİOPLASTİ hizmetlerinden faydalanan hastalarımız LABİALARININ bükülmesi ve çekilmesinden kaynaklanan ameliyat sonrası genellikle rahatlama bulur. Birden fazla araştırmaya göre, LABİOPLASTİ ameliyatı yüzde 90’ın üzerinde yüksek bir memnuniyet oranı ile ilişkilidir.