izmir kürtaj
izmir kürtaj

İzmir Tüp Bebek

Tüp bebek tedavisi

Kimi kadınlar daha hızlı gebe kalıp İzmir kürtaj düşünürken, bazı kadınların (erkeklerden dolayı da olabilir) tüp bebek talebi olmaktadır. Bebek, özel bir laboratuvarda bir yumurta ve spermin vücut dışında bir araya getirilmesiyle oluşan bir dizi doğurganlık sorununun üstesinden gelmek için kullanılan bir Prosedürdür. Döllenmiş yumurtanın (embriyo), kadının rahmine transfer edilmeden önce birkaç gün korunaklı bir ortamda büyümesine izin verilir, bu da hamilelik olasılığını artırır. İzmir tüp bebek bu alanda gelişmiş bir sağlık hizmeti vermektedir. Tüp Bebek bir dizi doğurganlık sorununun üstesinden gelmek için kullanılabilir ve birçok çift için bebek sahibi olmak adına en iyi şansı verir.

Tüp bebek nasıl oluşur?

BLASTOSİST aşaması olarak bilinen 5. Güne kadar genellikle embriyoları laboratuvarda büyütürüz, çünkü bu embriyoların rahme yerleşme olasılığının daha yüksek olduğuna dair güçlü kanıtlar vardır.

Döllenmiş embriyolar, embriyo transferi adı verilen basit bir Prosedürle kadının rahmine transfer edilir. İkiden fazla embriyo gelişirse, fazla olanları sonraki döngülerde kullanmak üzere dondurabiliriz. 

Sperm kalitesi ile ilgili herhangi bir endişe varsa İNTRASİTOPLAZMİK SPERM Enjeksiyonu  ile döllenme işlemi gerçekleştirilir.  Bu, her yumurtaya bir spermin yerleştirildiği yerdir. Doktorunuz ve embriyoloğunuz embriyonun/embriyoların transfere hazır olduğunu belirledikten sonra “transfer günü” için geri dönersiniz. Bu, endişeyle karışık heyecan dolu bir gün çünkü tüp bebek sürecinin son aşamasına gelmişken hala birçok bilinmeyen vardır. Doktor vajinanıza bir SPEKULUM yerleştirir ve embriyoyu (embriyoları) rahim ağzından yerleştirilen küçük bir plastik tüp aracılığıyla rahim boşluğuna aktarır. Birçok kişide 14 günlük karışık duygular olabilir. Embriyo transferinden 14 gün sonra doktorunuz sizi hamilelik testi ve hormon kontrolü için tekrar davet eder.

Tedaviniz deneyimli hemşireler, danışmanlar doğurganlık uzmanınız tarafından koordine edilecektir. Bir aileye sahip olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve size en yüksek standartta doğurganlık bakımı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İzmir tüp bebek gebeliğin oluşması sürecinde ve hamileliğinizde sizin için büyük bir destekçi olacak. Uzmanlarımız ihtiyaç duyduğununuz her konuda sorularınızı yanıtlayacak stressiz bir gebelik yaşayabilmeniz için yanınızda olacaklardır.

Tüp bebek tedavisine nelerin dahil olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için İzmir tüp bebek doğurganlık uzmanı için randevu alın.