izmir kürtaj
izmir kürtaj

İzmir Kürtaj ve Vajinal Beyazlatma

İzmir kürtaj kliniğine gelen hastaların, danışanların farklı istekleri olabilmektedir. İzmir kürtaj ve kadın doğum doktorlarının karşılaştığı talepler arasına vajina beyazlatma da bulunmaktadır. İzmir kürtaj merkezinde yapılan işleme aynı titizlikte yaklaşan İzmir kürtaj hekimleri vajina estetiğinde de aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Hem erkeklerde hem de kadınlarda vajinal ve anal cildin renginin değişmesi aslında çok yaygındır. Pek çok insan için özgüveni yerine getirmek için tasarlanmış lazerli bir uygulamadır. İzmir vajina beyazlatma bu konudan muzdarip kişilere yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Vajinal veya anal beyazlatma tedavisine ihtiyaç duyulmasının birçok nedeni vardır. En yaygın nedenler, hamilelik, yaşlanma veya kilo alımından sonra ortaya çıkabilecek HORMONAL değişiklikler olma eğilimindedir. Cilt rengi açma sürecinde hastalarımıza yardımcı olmaktayız.

Daha koyu cilt pigmenti güneşe maruz kalma, ergenlik, hamilelik ve yaşlanma ile ortaya çıkabilir. Bu çok normal bir cilt özelliğidir ve bazı insanlar görünüşünü beğenmese de hiç zararlı değildir. Giysilerin GENİTAL cilt üzerinde sık sık sürtünmesi, kırışması ve sürtünmesi de HİPERPİGMANTASYONA neden olabilir ve bu bölgenin kişinin cildinin geri kalanından birkaç ton daha koyu görünmesine neden olabilir. HİPERPİGMANTASYON gelişme riski yüksek olan kişiler genellikle daha esmer ten rengine sahiptir, ancak kişinin doğal ten rengi ne olursa olsun, vajinal bölgedeki HİPERPİGMANTASYON cildin aşırı koyulaşması olarak öne çıkacaktır.

Ciltteki MELANİNİ hafifletmek veya yok etmek için kullanılan kremler uzun yıllardır mevcuttur ancak daha az itibarlı kaynaklardan satın alınabilecek çok çeşitli güvensiz ve hatta çok zararlı ürünler vardır. İzmir vajina beyazlatma, güvenli vajinal aydınlatma seçenekleri, bu alanlarda hassas cilde zarar vermeden harika sonuçlar almanızı sağlar.

Dış GENİTAL bölgede ‘vulva’ bölgesinde yer alan ve üzeri kıl çıkan alan üstünde renk değişikliği, koyulaşma ve bölgesel lekelenmeler olabilir.  Bu sorunu çözmek için GENİTAL bölge beyazlatma ve beyazlatma tedavileri oldukça tatmin edici sonuçlar vermektedir. Lazerle beyazlatma tedavileri bir çeşit soyma işlemidir ve GENİTAL estetik işlemlerden biridir.  

Vajina beyazlatma için kaç seans almalıyım?

Cilt PİGMENTASYONU genellikle tıraş, kumaş sürtünmesi, doğum, hormonla ilgili veya sadece yaşlanmadan kaynaklanır. İzmir vajina beyazlatma işlemleri genellikle 20 dakika içerisinde tamamlanan güvenli ve rahat bir tedavidir. Genel olarak, Optimum sonuçlar için her 20-30 günde bir yaklaşık 3-4 tedavi önerilir, ancak duruma bağlı olarak bazen 2 tedavi bile yeterlidir.